
Exclusief bedrijfsuitje op de Loosdrechtse Plassen met schipper
Privé teamuitje op de Loosdrechtse Plassen en de Vecht voor tot en met 12 personen
Op zoek naar een origineel bedrijfsuitje Loosdrecht dat echt indruk maakt? Stap met uw team aan boord van onze luxe privé sloep met schipper en beleef een unieke dag op het water. Exclusief voor uw gezelschap — geen andere gasten aan boord. Onze ervaren schipper zorgt voor een ontspannen vaartocht terwijl u geniet van de prachtige natuur.
Of het nu gaat om teambuilding op het water, een zakelijk uitje of een borrel met collega's — een privé rondvaart op de Loosdrechtse Plassen biedt de perfecte mix van ontspanning en netwerken. De sloep is exclusief voor uw groep van tot en met 12 personen, zodat u in alle rust kunt genieten.
Met uitgebreide cateringmogelijkheden, van borrelplank tot luxe hapjesbuffet, maken we van uw bedrijfsuitje Loosdrecht een compleet verzorgde dag. Geen andere gasten aan boord — u hoeft alleen maar te genieten.
Reserveer nu
Waarom kiezen voor teambuilding op het water?
Teambuilding op het water
Versterk de samenwerking tijdens een teamuitje in een ontspannen setting op de Loosdrechtse Plassen.
Tot 12 personen per sloep
Ideaal voor afdelingen, managementteams en kleine bedrijfsgroepen die een zakelijk uitje zoeken.
Relatiebeheer
Verras uw klanten of zakenpartners met een exclusieve vaartocht als personeelsuitje of relatiedag.
Catering aan boord
Van borrelplank tot uitgebreid hapjesbuffet — wij regelen het voor uw bedrijfsuitje Loosdrecht.

Geschikt voor elk zakelijk uitje
Teamuitje
Versterk de onderlinge band tijdens teambuilding op het water in een unieke en ontspannen omgeving.
Relatiedag
Laat klanten en zakenpartners kennismaken met de rust van het water tijdens een zakelijk uitje.
Borrel op het water
Combineer vergaderen met ontspanning — de perfecte zakelijke afsluiter voor elk personeelsuitje.
Wat is er inbegrepen?
Privé bedrijfsuitje op de Loosdrechtse Plassen en de Vecht – uw team, uw sloep
Privé sloep exclusief voor uw gezelschap — geen andere gasten aan boord. Onze luxe sloep biedt ruimte voor maximaal 12 personen, ideaal voor afdelingsuitjes, managementteams of een selecte groep collega's. Inclusief ervaren privé-schipper die u over de Loosdrechtse Plassen en de Vecht vaart.
Een bedrijfsuitje op het water is geen standaard teambuilding. Het is een exclusieve ervaring waarbij uw team in een ontspannen, informele setting samenkomt. Geen vergaderzaal maar frisse lucht, geen PowerPoint maar panoramisch uitzicht. Met optionele catering en borrel aan boord is alles verzorgd voor een onvergetelijk zakelijk uitje.
Bedrijfsuitje op het water: de complete gids voor Loosdrecht
Alles wat u moet weten over het organiseren van een succesvol zakelijk uitje op de Loosdrechtse Plassen
Heerlijkdagje is de specialist in zakelijk varen op de Loosdrechtse Plassen voor teams in de Randstad. Op zoek naar een bedrijfsuitje dat blijft hangen? Een privé sloep met schipper combineert ontspanning, teambuilding en netwerken in één ervaring — zonder dat iemand de presentatie hoeft te geven. Deze gids helpt u een bedrijfsuitje in Loosdrecht te organiseren dat zowel zakelijk als gezellig werkt.
Waarom een bedrijfsuitje op het water werkt
Een zakelijk uitje op een sloep onderscheidt zich van klassieke teambuilding-activiteiten door één ding: de ongedwongen setting. Op het water verdwijnen rollen en hiërarchie naar de achtergrond. Collega's praten over dingen die ze op kantoor niet zouden bespreken. De schipper wijst een reiger aan, iemand schenkt de koffie bij, er ontstaat een gesprek over de zomervakantie — en ineens heeft het managementteam een band met de backoffice.
Voor teambuilding op het water hoeft u geen activiteiten te plannen. De vaartocht zelf is de activiteit. Dat maakt het bovendien geschikt voor alle leeftijden en fitheidsniveaus, in tegenstelling tot actieve outdoor programma's waar sommige collega's afhaken.
Welk formaat past bij uw team?
Een luxe sloep biedt ruimte voor maximaal 12 personen. Dat is de sweet spot voor afdelingsuitjes, managementteams en kleine bedrijfsgroepen die écht met elkaar willen praten. Voor grotere groepen kunnen wij meerdere sloepen tegelijk inzetten — handig als de hele vestiging mee gaat.
Voor een exclusief relatiebeheer-moment is een kleinere groep (6-8 gasten + directie) ideaal. Bekijk onze dedicated pagina over relatiedagen op een luxe sloep voor meer over zakelijke onthaal-arrangementen.
Hoe lang varen? 2, 3 of 4 uur
De meeste bedrijfsuitjes boeken 3 of 4 uur — genoeg tijd om zowel de Loosdrechtse Plassen als een stuk van de Vecht te varen, met een aanlegmoment voor een borrel of hapje. Een tocht van 2 uur werkt voor een snelle teammeeting-on-water; 4 tot 6 uur geeft ruimte voor een volledig programma met lunch en middagborrel.
De route varieert met de duur. Bij langere tochten varen we via de Mijndense sluis richting Vreeland, Loenen aan de Vecht en soms Breukelen — langs monumentale buitenplaatsen en landhuizen die het uitje een cultuurhistorische dimensie geven. Meer over deze route leest u op onze pagina varen op de Vecht.
Catering, drankjes en budget
De basis-vaarprijs is €130 per uur (minimaal 2 uur), inclusief schipper en brandstof. Voor een standaard bedrijfsuitje van 3 uur komt dat op €390 voor de hele groep — ongeacht of u met 6 of 12 personen bent.
Wilt u feestelijk starten? Het Bubbels Arrangement voegt een glaasje bubbels bij vertrek voor iedereen aan boord toe voor €30 eenmalig. Extra flessen bubbels zijn los bij te bestellen voor €25 per fles — handig voor langere tochten.
Voor de catering zelf kiest u uit een borrelplank, tapasplank, luxe hapjesbuffet of een volledig verzorgd arrangement met drankjes. Alle prijzen zijn per persoon. Op verzoek ontvangt u een factuur met btw-specificatie, zodat het bedrijfsuitje netjes in de administratie kan.
Wanneer boeken? Seizoen en planning
Wij varen van april tot en met september. Van oktober tot en met maart zijn we gesloten voor de winter. Binnen het seizoen zijn de zomermaanden (juni, juli, augustus) populairste — vooral vrijdagmiddag en zaterdagen raken 3 tot 6 weken vooruit volgeboekt.
Voor een bedrijfsuitje op een specifieke datum adviseren we minimaal 4 weken van tevoren te reserveren. Flexibel met de datum? Dan lukt het vaak ook op kortere termijn, vooral op doordeweekse dagen. Bij slecht weer (onweer, storm) nemen we contact op en verplaatsen we kosteloos naar een andere datum.
Vertrek, parkeren en praktisch
Het vertrek is bij de Porseleinhaven in Loosdrecht. Er is gratis parkeergelegenheid direct bij de steiger, dus uw team rijdt met de auto voor en loopt zo aan boord. Neem gerust een laptop of tablet mee als u de tocht wilt combineren met een brainstormsessie — de sloep heeft comfortabele zitplekken rondom een grote tafel, ideaal voor informele vergadering. Bluetooth-speaker is aanwezig voor achtergrondmuziek of een korte presentatie.
Een bedrijfsuitje boeken bij Heerlijkdagje betekent: één aanspreekpunt, één factuur, één schipper die uw gezelschap de hele middag begeleidt. Wij denken graag met u mee over een programma op maat — of het nu een snelle teambuilding is of een volledig verzorgde relatiedag.
"In één woord: geweldig! Wat een mooie comfortabele sloep, relaxte en gastvrije kapitein, heerlijke tapas en goede muziek. Olaf is een goede gastheer die de sfeer van onze groep perfect aanvoelde. Aanrader!"
— Inge
Veelgestelde vragen
Ook interessant:
Organiseer een onvergetelijk bedrijfsuitje Loosdrecht
Vraag een vrijblijvende offerte aan of reserveer direct. Wij denken graag mee over een programma op maat voor uw sloep met schipper.
